Робота з обдарованими дітьми | Архів 2015-2016 навчальний рік | Звіт про виконання програми " Обдарована молодь Куп"янщини" Грушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за І семестр 2015/2016 навчального року
Звіт про виконання програми " Обдарована молодь Куп"янщини" Грушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за І семестр 2015/2016 навчального року

Звіт

про виконання програми «Обдарована молодь» 

Грушівській ЗОШ І-ІІІ ступенів за І семестр у 2015/2016 навчальному році

На виконання державних документів, Постанови Кабінету Міністрів України « Про комплексні заходи кабінету Міністрів України щодо реалізації державної молодіжної політики в Україні», Указу президента України від 30.09.2010 року № 926/2010 « Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», розпорядження куп’янської районної державної адміністрації від 26.03.2013 року № 914 « Про затвердження плану заходів щодо реалізації районної Програми « Обдарована молодь Куп’янщини на 2013-2017 роки» в школі спланована та здійснюється робота по формуванню творчо-активної, всебічно розвиненої особистості. У школі створені відповідні умови для розвитку творчої обдарованості учнів. Робота направлена на виконання комплексної Програми « Обдарована молодь Куп’янщини  на 2013-2017 роки». Програмою передбачено розвиток творчих здібностей школярів, формування інтелектуальної еліти в школі, створення умов для стимуляції та самореалізації учнів.

Одним з основних принципів роботи школи є розкриття в процесі навчання дитячої обдарованості. Зміст роботи з обдарованими дітьми включає низку завдань, а саме: виявлення обдарованості дітей та максимальне сприяння їхньому розвитку.

У рамках реалізації Програми адміністрація школи запланувала на 2015-2016 навчальний рік здійснення таких заходів:

- скласти план заходів школи на виконання районної Програми «Обдарована молодь Куп’янщини » у 2015-2016 року.

- переглянути та поновити шкільний інформаційний банк даних про учнів школи «Обдарованість».

- поновити методичними рекомендаціями науково-методичну базу даних з формування психолого-фізіологічної стійкості, профілактики стресів, розумових, емоційних перевантажень учнів;

- провести шкільний етап предметних олімпіад з базових дисциплін;

- сприяти підготовці та участі переможців шкільних предметних олімпіад в олімпіадах районних, обласних;

- сприяти підготовці та участі учнів школи в районній науково- практичній конференції Малої Академії Наук;

- проводити шкільні конкурси та виставки творчих робіт учнів школи, спрямовані на виявлення та самореалізацію обдарованих дітей;

- забезпечити умови для художньої самодіяльності учнів;

- забезпечити інформування про всі досягнення учнів школи.

Протягом І семестру у школі проводилися предметні тижні, І тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Переможці І туру були направлені на ІІ тур. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь такі учні школи:

- Синенко Аліна, учениця 11 класу – 5 олімпіад;

- Святашов Олексій, учень  11 класу – 4  олімпіади;

- Лященко Аріна , учениця 10 класу – 9 олімпіад;

- Кармишина Анастасія, учениця 9 класу – 5 олімпіад;

- Бодарєва Софія , учениця 8 класу – 7 олімпіад;

- Дуброва Анастасія , учениця 7 класу – 3 олімпіади;

- Куленок Анна, учениця 10 класу – 2 олімпіади;

Та по одній олімпіаді відвідали такі учні: Рогальов Армен, Клименко Майя, Крапивницька Людмила, Задніпряна Альбіна, Гордієнко Артем, Єрмакова Анастасія, Кудрявцев Валентин, Козир Аліна, Козир Ілля, Свічкар Костянтин . У ІІ етапі вибороли 16 призових  місць , порівняно з попереднім роком кількість збільшилась на 9. Переможцями районного етапу стали такі учні:

  • Лященко Аріна , учениця 10 класу – І місце з англійської мови, ІІІ місце з російської мови та літератури, І місце у ХVІ Міжнародному  конкурсі з української мови імені Петра Яцика , ІІ місце з української мови та літератури;
  • Козир Аліна, учениця 10 класу – ІІІ місце з української мови та літератури;
  • Бондарєва Софія, учениця 8 класу – ІІ місце з англійської мови;
  • Козир Ілля, учень 10 класу – І місце з трудового навчання;
  • Свічкар Костянтин, учень 8 класу – ІІ місце з трудового навчання;
  • Святашов Олексій, учень 11 класу – ІІІ місце з правознавства, ІІІ місце з історії;
  • Клименко Майя, учениця 6 класу - ІІІ місце з математики;
  • Рогальов Армен, учень 7 класу – ІІІ місце з математики;
  • Дуброва Анастасія , учениця 7 класу – ІІІ місце з української мови та літератури;
  • Кудрявцев Валентин, учень 10 класу – ІІІ місце з історії;
  • Куленок Анна , учениця 10 класу – ІІІ місце з правознавства;
  •  Кармишина Анастасія, учениця 9 класу – ІІІ місце з географії;
  • Крапивницька Людмила, учениця 5класу – ІІІ місце у ХVІ Міжнародному  конкурсі з української мови імені Т.Г. Шевченко.

Загальна кількість переможців ІІ (районного) етапу олімпіад –  16 учнів, порівняно з минулим навчальним роком їх кількість.

 В  ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад братимуть участь такі учні :

- Лященко Аріна , ученця 10 класу – англійська мова.

Здійснювалася робота учнівського наукового товариства «Ерудит».

Учні школи брали участь у міжнародних конкурсах « Кенгуру», «Геліантус».

Учениця 10 класу Лященко Аріна була учасником ораторського мистецтва, де посіла  ІІ місце.

Але є недоліки:

  • відсутній у практичний психолог;
  • відсутня система заохочення дітей;
  • за об’єктивних причин в  районних олімпіадах беруть участь учні, які посіли ІІ, ІІІ місце, що відображається на результативність.

 

 

Заступника директора з НВР                                         І.В. Ніколаєнко

 

Web-адреса: hrushzosh.kupyansk.info/info/page/10379Дата публікації: 16:33 14.09.2016
Привітання

Ласкаво просимо на сторінки офіційного сайту Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янського району Харківської області!

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Посилання