Обдаровані та талановиті діти

Банк даних

обдарованих та талановитих дітей

Грушівської ЗОШ І – ІІІ ст.

2015/2016 н.р.

І. Академічна

з/п

П.І.Б. дитини

Дата народження

Клас навчання

Наставник

 

Досягнення

в 2014/2015 навчальному році

1

Лященко Станіслав Олексійович

26.07.2007

3

Ніта В.І

Нагороджений Похвальним листом

2

Ніколаєнко Єлизавета Олексіївна

19.07.2007

3

Ніта В.І

Нагороджений Похвальним листом

3

Чернишова Анна Євгенівна

18.08.2007

3

Ніта В.І

Нагороджений Похвальним листом

4

Клименко Ярослав Павлович

04.12.2007

3

Ніта В.І

Нагороджений Похвальним листом

5

Сафронов Тимур Костянтинович

18.11.2006

3

Ніта В.І

Нагороджений Похвальним листом

6

Ковалець Денис Віталійович

20.11.2005

4

Білобородько О.В.

Нагороджений Похвальним листом

7

Іщук Максим Дмитрович

18.05.2006

4

Білобородько О.В

Нагороджений Похвальним листом

8

Сєднева Уляна Олександрівна

18.07.2006

4

Білобородько О.В

Нагороджений Похвальним листом

9

Дацковська Поліна Геннадіївна

31.10.2005

5

Зайцева Н.М

Нагороджений Похвальним листом

10

Крапивницька Людмила

 

5

Зайцева Н.М

Нагороджений Похвальним листом

11

Прокофієва Вікторія Андріївна

 

5

Зайцева Н.М 

Нагороджений Похвальним листом

12

Дуброва Анастасія  Романівна

25.09.2003

7

Синенко Н.І.

Нагороджений Похвальним листом

13

Лященко Аріна Олександрівна

29.06.2000

10

Клименко В.В.

Свідоцтво з відзнакою

 

ІІ. Інтелектуальна обдарованість                                                                      

з/п

П.І.Б. дитини

Дата народження

Клас навчання

ЗНЗ

Наставник,

 

Досягнення

в 2014/2015 навчальному році

1

Лященко Аріна Олександрівна

29.06.2000

10

Грушівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Клименко В.В.

ІІ місце  у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики,

І місце   у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови

Учасниця конкурсу «Я європеєць» ІІ місце з історії, І місце з англійської мови, ІІІ місце з української мови, ІІІ місце з хімії.

2

Куленок Анна  Сергіївна 

07.11.2000

10

Грушівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Клименко В.В.

ІІІ  місце   у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови

3

Синенко Аліна Миколаївна

21.09.1998

11

Грушівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Ророка А.В.

ІІІ місце  у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  економіки, участь у обласному етапі з математики та участь у обласному етапі

4

Святашов Олексій Миколайович

10.01.1999

11

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ророка А.В.

ІІ етапі робіт МАНу з англійської мови 

    ІІІ. Художньо-виконавська обдарованість

з/п

П.І.Б. дитини

Дата народження

Клас навчання

Наставник

 

Досягнення в 2014/2015

навчальному році

1

Бондарєва Софія Миколаївна

02.01. 2002

8

Ніколаєнко І.В.

Участь у шкільних конкурсах, фестивалях, святах

 

 ІV. Психомоторна (спортивна) обдарованість

з/п

П.І.Б. дитини

Дата народження

Клас навчання

Наставник

 

Досягнення в 2012-2013

навчальному році

1

Свічкар Костянтин Юрійович

07.03.2002

8

Дацковський Г.О.

Участь у шкільних та районних спортивних змаганнях

2

Козир Ілля Сергійович

02.08.1999

10

Дацковський Г.О

Участь у шкільних та районних спортивних змаганнях

3

Соляник Єгор Андрійович

23.03.2000

10

Дацковський Г.О

Участь у шкільних та районних спортивних змаганнях

4

Козир Аліна Олександрівна

25.09.2000

10

Дацковський Г.О

Участь у шкільних та районних спортивних змаганнях

 

Web-адреса: hrushzosh.kupyansk.info/info/page/10380Дата публікації: 16:37 14.09.2016
Привітання

Ласкаво просимо на сторінки офіційного сайту Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янського району Харківської області!

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Посилання