Робота з обдарованими дітьми | Архів 2016-2017 навчальний рік | Звіт про виконання комплексної Програми «Обдарована молодь» на кінець І семестру 2016/2017 навчального року
Звіт про виконання комплексної Програми «Обдарована молодь» на кінець І семестру 2016/2017 навчального року

Довідка

про виконання комплексної Програми «Обдарована молодь»

на кінець І семестру  2016/2017 навчального року

На виконання державних документів, Постанови Кабінету Міністрів України « Про комплексні заходи кабінету Міністрів України щодо реалізації державної молодіжної політики в Україні», Указу президента України від 30.09.2010 року № 926/2010 « Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», розпорядження куп’янської районної державної адміністрації від 26.03.2013 року № 914 « Про затвердження плану заходів щодо реалізації районної Програми « Обдарована молодь Куп’янщини на 2013-2017 роки» в школі спланована та здійснюється робота по формуванню творчо-активної, всебічно розвиненої особистості. У школі створені відповідні умови для розвитку творчої обдарованості учнів. Робота направлена на виконання комплексної Програми « Обдарована молодь Куп’янщини  на 2013-2017 роки». Програмою передбачено розвиток творчих здібностей школярів, формування інтелектуальної еліти в школі, створення умов для стимуляції та самореалізації учнів.

Одним з основних принципів роботи школи є розкриття в процесі навчання дитячої обдарованості. Зміст роботи з обдарованими дітьми включає низку завдань, а саме: виявлення обдарованості дітей та максимальне сприяння їхньому розвитку.

У рамках реалізації Програми адміністрація школи запланувала на 2016-2017 навчальний рік здійснення таких заходів:

- скласти план заходів школи на виконання районної Програми «Обдарована молодь Куп’янщини » у 2016-2017 року.

- переглянути та поновити шкільний інформаційний банк даних про учнів школи «Обдарованість».

- поновити методичними рекомендаціями науково-методичну базу даних з формування психолого-фізіологічної стійкості, профілактики стресів, розумових, емоційних перевантажень учнів;

- провести шкільний етап предметних олімпіад з базових дисциплін;

- сприяти підготовці та участі переможців шкільних предметних олімпіад в олімпіадах районних, обласних;

- сприяти підготовці та участі учнів школи в районній науково- практичній конференції Малої Академії Наук;

- проводити шкільні конкурси та виставки творчих робіт учнів школи, спрямовані на виявлення та самореалізацію обдарованих дітей;

- забезпечити умови для художньої самодіяльності учнів;

- забезпечити інформування про всі досягнення учнів школи.

Протягом І семестру у школі проводилися предметні тижні, І тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Переможці І туру були направлені на ІІ тур. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь такі учні школи:

- Ляшенко Аріна, учениця 11 класу – 6 олімпіад;

- Кудрявцев Валентин , учень  11 класу – 2  олімпіади;

- Козир Аліна  , учениця 11 класу – 2 олімпіади;

- Бодарєва Софія , учениця 9 класу – 6 олімпіад;

- Павлов Нікіта , учень 7 класу – 2 олімпіади;

- Рогальов Армен , учень 8 класу – 4 олімпіади ;

- Клименко майя , учениця 7 класу – 2 олімпіади;

Та по одній олімпіаді відвідали такі учні: Рогальов Армен, Клименко Майя, Крапивницька Людмила, Задніпряна Альбіна, Козир Ілля, Свічкар Костянтин . У ІІ етапі вибороли 17 призових  місць у минулому році - 16. Переможцями районного етапу стали такі учні:

  • Лященко Аріна , учениця 11 класу – ІІ місце з англійської мови, І місце у VІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка , ІІ місце з української мови та літератури , ІІІ місце з фізики, ІІ місце історія України.
  • Козир Аліна, учениця 11 класу – ІІІ місце російської мови та літератури, ІІІ місце правознавство ;
  •  Бондарєва Софія, учениця 9 класу – ІІІ місце з англійської мови;
  • Козир Ілля, учень 11 класу – ІІІ місце з трудового навчання;
  • Кудрявцев Валентин , учень 11 класу – ІІІ місце з англійської мови, ІІІ місце з географії;
  • Клименко Майя, учениця 7 класу - ІІ місце з математики;
  • Рогальов Армен, учень 8 класу – ІІІ місце з математики;
  • Дуброва Анастасія , учениця 8 класу – ІІ місце з української мови та літератури;
  • Павлов Нікіта , учень 7 класу – ІІІ місце з фізики;
  • Птащук Анастасія  , учениця 8 класу – ІІІ місце з фізики;

       - Задніпряна Альбіна , учениця 7 класу – ІІІ місце з української мови та літератури.

Загальна кількість переможців ІІ (районного) етапу олімпіад –  17 учнів, порівняно з минулим навчальним роком їх кількість збільшилась на один .

 В  ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад участь учні школи не братимуть

Здійснювалася робота учнівського наукового товариства «Ерудит».

Проводилися предметні тижні з хімії, англійської мови, тиждень рідної книги , трудового навчання, історії та математики 

Учениця 11 класу Лященко Аріна була учасником ораторського мистецтва, де посіла  ІІ місце.

Але є недоліки:

  • відсутня система заохочення дітей;
  • за об’єктивних причин в  районних олімпіадах беруть участь учні, які посіли ІІ, ІІІ місце, що відображається на результативність.

Рекомендації:

1. Вчителям – предметникам:

1. 1. Проводити тренувальні збори з підготовки учнів до Всеукраїнських учнівських олімпіадах.

                                                                                                              Протягом року

1. 2. Враховувати структуру завдань та програму ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін при підготовці учнів до олімпіад.

                                                                                                               Протягом року

 

 Заступник директора з НВР                                         І.В. Ніколаєнко

Дата публікації: 16:15 20.09.2017
Директор

Ророка Оксана Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Наказ директора школи 2016/2017 навчальний рік
Інформація для випускників
Пошук
Посилання