Обдаровані діти | Обдаровані та талановиті діти
Обдаровані та талановиті діти

Банк даних обдарованих та талановитих дітей

Грушівської ЗОШ І – ІІІ ст. 2017/2018н.р.

І. Академічна

з/п
П.І.Б. дитини
Дата народження
Клас навчання
Наставник
 
Досягнення
в 2016/2017 навчальному році
1
Власова Вероніка Володимирівна
04.08.2009
3
Ляшенко В.Є.
Нагороджена Похвальним листом
2
Орлова Катерина Юріївна
27.11.2009
3
Ляшенко В.Є.
Нагороджена Похвальним листом
3
Ніколаєнко Поліна Олександрівна
08.01.2008
4
Гаінцева С.В.
Нагороджена Похвальним листом
4
Мєдкова Анастасія Миколаївна
23.11.2007
4
Гаінцева С.В.
Нагороджена Похвальним листом
5
Лященко Станіслав Олексійович
26.07.2007
5
Козир Р.М.
Нагороджений Похвальним листом
6
Ніколаєнко Єлизавета Олексіївна
19.07.2007
5
Козир Р.М.
Нагороджена Похвальним листом
7
Чернишова Анна Євгенівна
18.08.2007
5
Козир Р.М.
Нагороджена Похвальним листом
8
Клименко Ярослав Павлович
04.02.2008
5
Козир Р.М.
Нагороджений Похвальним листом
9
Сафронов Тимур Костянтинович
18.11.2006
5
Козир Р.М.
Нагороджений Похвальним листом
10
Ковалець Денис Віталійович
20.11.2005
6
Ророка А.В.
Нагороджений Похвальним листом
11
Сєднева Уляна Олександрівна
18.07.2006
6
Ророка А.В.
Нагороджена Похвальним листом
12
Мєдкова Дар’я  Миколаївна
03.10.2006
6
Ророка А.В.
Нагороджена Похвальним листом
13
Крапивницька
Людмила Віталіївна
21.05.2005
7
Зайцева Н.М.
Нагороджена Похвальним листом
14
Дуброва Анастасія  Романівна
25.09.2003
9
Синенко Н.І.
Нагороджена Похвальним листом
15
Птащук  Анастасія Павлівна
22.05.2003
9
Синенко Н.І.
Нагороджена Похвальним листом
16
Рогальов Армен Геворгович
02.04.2003
9
Синенко Н.І.
Нагороджений Похвальним листом

ІІ. Інтелектуальна обдарованість                                                                                

з/п
П.І.Б. дитини
Дата народження
Клас навчання
ЗНЗ
Наставник,
 
Досягнення
в 2017/2018 навчальному році
1
Бондарєва Софія Миколаївна
02.01. 2002
10
 Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Ніколаєнко І.В. 
ІІ місце у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови , ІІІ місце з хімії.
2
Дуброва Анастасія  Романівна
25.09.2003
9
Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Синенко Н.І.
ІІ місце у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури
3
Птащук Анастасія Павлівна
22.05.2003
9
Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Синенко Н.І.
ІІІ місце у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, ІІ місце у районному конкурсі імені Т.Г.Шевчегнка
4
Рогальов Армен Геворгович
02.04.2003
9
Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Синенко Н.І
ІІІ місце у  районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики

        

ІІІ. Художньо-виконавська обдарованість

з/п
П.І.Б. дитини
Дата народження
Клас навчання
Наставник
 
Досягнення в 2017/2018
навчальному році
1
Приходько Каріна Ігорівна
06.01.2003
9
Синенко Н.І.
Участь у шкільних конкурсах, фестивалях, святах

 

                                      

   V. Психомоторна (спортивна) обдарованість

з/п
П.І.Б. дитини
Дата народження
Клас навчання
Наставник
 
Досягнення в 2017-2018
навчальному році
1
Синько Володимир Олександрович
08.07.2003
8
Козир Р.М.
Участь та перемоги у шкільних та районних спортивних змаганнях
2
Кравцов Дмитро Германович
14.06.2003
9
Козир Р.М.
Участь у шкільних та районних спортивних змаганнях

                        

Переглядів: 99
Дата публікації: 15:38 02.10.2017
Директор

Ророка Оксана Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Посилання

Версія для слабо- зорих