Робота з обдарованими дітьми | Обдаровані та талановиті діти
Обдаровані та талановиті діти

Банк даних

обдарованих та талановитих дітей

Грушівської ЗОШ І – ІІІ ст.

2016/2017 н.р.

І. Академічна

 

з/п

П.І.Б. дитини

Дата народження

Клас навчання

Наставник

 

Досягнення

в 201/201 навчальному році

1

Ніколаєнко Поліна Олександрівна

08.01.2008

3

Третяк Я.О

Нагороджений Похвальним листом

2

Мєдкова Анастасія Миколаївна

23.11.2007

3

Третяк Я.О

Нагороджений Похвальним листом

3

Лященко Станіслав Олексійович

26.07.2007

4

Ніта В.І

Нагороджений Похвальним листом

4

Ніколаєнко Єлизавета Олексіївна

19.07.2007

4

Ніта В.І

Нагороджений Похвальним листом

5

Чернишова Анна Євгенівна

18.08.2007

4

Ніта В.І

Нагороджений Похвальним листом

6

Клименко Ярослав Павлович

04.12.2007

4

Ніта В.І

Нагороджений Похвальним листом

7

Сафронов Тимур Костянтинович

18.11.2006

4

Ніта В.І

Нагороджений Похвальним листом

8

Ковалець Денис Віталійович

20.11.2005

5

Ророка А.В.

Нагороджений Похвальним листом

9

Іщук Максим Дмитрович

18.05.2006

5

Ророка А.В.

Нагороджений Похвальним листом

10

Сєднева Уляна Олександрівна

18.07.2006

5

Ророка А.В.

Нагороджений Похвальним листом

11

Мєдкова Дар’я  Миколаївна

03.10.2006

5

Ророка А.В.

Нагороджений Похвальним листом

12

Дуброва Анастасія  Романівна

25.09.2003

8

Синенко Н.І.

Нагороджений Похвальним листом

13

Птащук Анастасія Павлівна

22.05.2003

8

Синенко Н.І.

Нагороджений Похвальним листом

14

Рогальов Армен Геворгович

02.04.2003

8

Синенко Н.І.

Нагороджений Похвальним листом

15

Лященко Аріна Олександрівна

29.06.2000

11

Клименко В.В.

Нагороджений Похвальним листом

 

ІІ. Інтелектуальна обдарованість

                                                                                

з/п

П.І.Б. дитини

Дата народження

Клас навчання

ЗНЗ

Наставник,

 

Досягнення

в 2015/2016 навчальному році

1

Лященко Аріна Олександрівна

29.06.2000

11

Грушівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Клименко В.В.

І місце  у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови ,

ІІ місце   у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури ,

ІІІ місце з російської мови та літератури , І місце у VІ Міжнародного

мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка, участь у обласному етапі з англійської мови , ІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва

 

2

Куленок Анна  Сергіївна 

07.11.2000

11

Грушівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Клименко В.В.

ІІІ  місце   у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства

3

Козир Ілля Сергійович

02.08.1998

11

Грушівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Клименко В.В. .

І місце  у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання

4

Козир Аліна Олександрівна

25.09.2000

11

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

.

ІІІ місце  у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

5

Бондарєва Софія Миколаївна

02.01. 2002

9

 

Ніколаєнко І.В. 

ІІ місце у  районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови , ІІІ місце з хімії.

                                              

                    

ІІІ. Художньо-виконавська обдарованість

 

з/п

П.І.Б. дитини

Дата народження

Клас навчання

Наставник

 

Досягнення в 2015/2016

навчальному році

1

Приходько Каріна

06.01.2003

8

Синенко Н.І.

Участь у шкільних конкурсах, фестивалях, святах

                                          

 

 

 

V. Психомоторна (спортивна) обдарованість

 

з/п

П.І.Б. дитини

Дата народження

Клас навчання

Наставник

 

Досягнення в 2015-2016

навчальному році

1

Печенізький Владислав Станіславович

08.01.2007

2

Дацковський Г.О.

Участь та перемоги у обласних змаганнях з вільної боротьби

2

Соляник Єгор Андрійович

23.03.2000

11

Дацковський Г.О

Участь у шкільних та районних спортивних змаганнях

                                               

 

 

Банк даних

обдарованих та талановитих дітей

Грушівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

 Куп’янського району  Харківської області

 2016/2017 н.р.

№ з/п

ПІБ

Дата народження

Навчальний заклад

Клас

Відмінник навчання. Обдарованість

Дом.адреса,

телефон

1.

Лященко Аріна Олександрівна

29.06.2000

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

11

Відмінник навчання. Інтелектуальна

 

с. Грушівка, вул Войноральського, б.115

2

Куленок Анна Сергіївна

07.11.2000

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

11

Інтелектуальна

с. Грушівка, вул . Вишнева , 20

3

Бондарєва Софія Миколаївна

02.01. 2002

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

9

Інтелектуальна

с. Нечволодівка пров. Шкільний 5

4

Свічкар Костянтин Юрійович

07.03.2002

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

9

Інтелектуальна

с. Грушівка  вул.. Вишнева 1/3

5

Козир Аліна Олександрівна

25.09.2000

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

11

Інтелектуальна

с. Грушівка  вул.. Вишнева 1/54

6

Козир Ілля Сергійович

02.08.1999

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

11

Інтелектуальна

с. Грушівка пл. Соборна 4/1  

7

Соляник Єгор Андрійович

23.03. 2000

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

11

спортивна

с. Василівка

8

Приходько Карина Ігорівна

06.01.2003

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

8

Художньо-виконавська

с.Василівка

9

Ніколаєнко Поліна Олександрівна

08.01.2008

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

3

Академічна

с. Грушівка , пл. Соборна 4/6

10

Мєдкова Анастасія Миколаївна

23.11.2008

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

3

Академічна

с. Старовірівка

11

Лященко Станіслав Олексійович

26.07.2007

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

4

Академічна

 

с. Грушівка

пл. Соборна  3/3

12

Ніколаєнко Єлизавета Олексіївна

19.07.2007

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

4

Академічна

 

с. Грушівка

вул. Войноральського 38

13

Чернишова Анна Євгенівна

18.08.2007

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

4

Академічна

 

с. Грушівка

вул.. Північна 2

14

Клименко Ярослав Павлович

04.12.2007

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

4

Академічна

 

с. Грушівка

вул.. Войноральського5/  2

15

Сафронов Тимур Костянтинович

18.11.2006

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

4

Академічна

 

с. Грушівка

вул.. Садова

16

Ковалець Денис Віталійович

20.11.2005

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

5

Академічна

 

с. Грушівка

пл. Леніна 5/5

17

Іщук Максим Дмитрович

18.05.2006

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

5

Академічна

 

с. Грушівка

пл. Леніна 4/5

 

Сєднева Уляна Олександрівна

18.07.2006

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

5

Академічна

 

с. Грушівка

вул.. Зелена,  1

18

Мєдкова  Дар’я Миколаївна 

03.10.2006

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

5

Академічна

 

С.Старовірівка

19

Дуброва Анастасія  Романівна

25.09.2003

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

8

Академічна

 

с. Грушівка

вул. Вишнева 1/55

20

Рогальов Армен Геворгович

02.04.2003

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

8

Академічна

 

Нечволодівка

вул. Шкільна 4

21

Птащук Анастасія  Павлівна

22.05.2003

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

8

Академічна

 

Грушівка,

 вул. Вишнева 3/33

22

Печенізький Владислав Станіславович

08.01.2009

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

2

Спортивна

Грушівка ,

 вул.. Вишнева 1/19

 

 

Директор школи                                           О.В. Ророка

 

 

 

 

 

Web-адреса: hrushzosh.kupyansk.info/info/page/6890Дата публікації: 18:55 28.10.2015
Привітання

Ласкаво просимо на сторінки офіційного сайту Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янського району Харківської області!

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Посилання