Школо моя, прощавай!
Школо моя, прощавай!

Поділитися новиною:

Школо моя, прощавай!

23 червня у Грушівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся Випускний бал -2017 для учнів 11 класу.

Ось і закінчився останій навчальний рік для 7 учнів нашої школи. Спливли в історію контрольні, семінари, ДПА та ЗНО.Щемливо і тривожно було на серці у кожного з присутніх на випускному балі. Адже в цей нелегкий час вирушають наші вихованці у незвідану путь. Як складеться їх доля – таємниця. Та подумки кожен бажав їм щастя та мирного неба над головою.

З напутніми словами звернулася до учнів директор школи Ророка О.В. і під урочисті фанфари вручила документи про базову загальну середню освіту та  срібну медаль випускниці - Лященко Аріні.. Її побажання доповнила завідувач ІМЦ відділу освіти Куп"янської РДА - Літвінова І.В., батьки, перша вчителька Вілкова Н.І.. та класний керівник Клименко В.В. Та хіба могли залишити школу випускники, не висловивши свою вдячність наставникам, що упродовж 11 років формували з колишньої малечі гідних синів і дочок своєї держави.

Стихли останні акорди випускного, юнаки і дівчата почали нове, невідоме для них доросле життя. Попереду нові випробування! Щасти вам!!!

 

 

Альбом: Школо моя, прощавай! Альбом: Школо моя, прощавай! Альбом: Школо моя, прощавай! Альбом: Школо моя, прощавай! Альбом: Школо моя, прощавай! Альбом: Школо моя, прощавай! Альбом: Школо моя, прощавай! Альбом: Школо моя, прощавай! Альбом: Школо моя, прощавай!
Web-адреса: hrushzosh.kupyansk.info/news/id/10811 | Переглядів: 306Дата публікації: 14:28 29.06.2017
Директор

Ророка Оксана Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Посилання

Версія для слабо- зорих