"Здоров"я - це великий гонорар"
\"Здоров\"я - це великий гонорар\"

Поділитися новиною:

"Здоров"я - це великий гонорар"

26 травня 2016 року у Грушівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся день здоров"я

 «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства. Особливої уваги потребує молодь, усвідомлення нею цінностей здоров’я, розуміння визначальної ролі здорового способу життя та формування індивідуальної поведінки на цих засадах.  
   Учні нашої школи святкували цей день особливо. Він розпочався загальношкільною лінійкою, на якій діти отримали інформацію про план проведення та розпочалися цікаві спортивні естафети, які підготували вчитель фізичної культури Дацковський Г.О., та вчитель трудового навчання Святашов М.В.

А по закінченню всіх учасників чекала смачна каша.

 

Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар" Альбом: "Здоров"я - це великий гонорар"
Web-адреса: hrushzosh.kupyansk.info/news/id/8319 | Переглядів: 187Дата публікації: 14:01 26.05.2016
Директор

Ророка Оксана Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Посилання

Версія для слабо- зорих