День відкриття пришкільного закладу відпочинку "Дивограй"
День відкриття пришкільного закладу відпочинку \"Дивограй\"

Поділитися новиною:

День відкриття пришкільного закладу відпочинку "Дивограй"

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести ці теплі сонячні дні вдома, перед телевізором і комп’ютером ,– це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

Все, що складає насолоду життя в дитячому  пришкільному  закладі відпочинку «Дивограй»  є результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вихователів, які вважають, що пришкільний заклад відпочинку – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України. Виховний процес з дітьми в закладі поєднує працю і відпочинок, творчість, спорт, що ввійшли до тематичних днів: «День бантиків», «День туриста», «День захисту дітей», «День природи », «День української культури», «День гумору», «День спорту», «День патріота», «День тварин», «День любителів спорту», «День мистецтв», «День закриття табору».

     Тож хай кожен день відпочинку буде корисним та яскравим!

А позитивних емоцій вистачить на весь наступний  навчальний рік!

Альбом: День відкриття пришкільного закладу відпочинку "Дивограй" Альбом: День відкриття пришкільного закладу відпочинку "Дивограй" Альбом: День відкриття пришкільного закладу відпочинку "Дивограй" Альбом: День відкриття пришкільного закладу відпочинку "Дивограй" Альбом: День відкриття пришкільного закладу відпочинку "Дивограй"
Web-адреса: hrushzosh.kupyansk.info/news/id/8382 | Переглядів: 121Дата публікації: 17:01 09.06.2016
Директор

Ророка Оксана Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Посилання

Версія для слабо- зорих