Свято Миколая у школі
Свято Миколая у школі

Поділитися новиною:

Свято Миколая у школі

Уже стало традицією відзначати день Святого Миколая і в нашій школі. 19 грудня 2016 року до учнів нашої молодшої школи завітав Святий Миколай.

19 грудня в Україні відзначається день Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. У цей день кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.

   Діти йому співали пісні, розповідали вірші, а він, в свою чергу, подарував всім малятам подарунки. 

   Під кінець діти попрощалися з Миколаєм та пообіцяли йому гарно поводитися цілий рік. Всі з нетерпінням будуть чекати зустрічі з ним у наступному році. 

   Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для всіх нас це свято, на яке ми дуже чекаємо. Хочеться побажати, щоб кожному Святий Миколай приніс той подарунок, який кожен з нас найбільше бажає.

   Вірте у це свято, вірте в чудо. Нехай у ваших серцях завжди горить вогник радості і щастя!

Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі Альбом: Свято Миколая у школі
Web-адреса: hrushzosh.kupyansk.info/news/id/9212 | Переглядів: 118Дата публікації: 15:25 20.12.2016
Директор

Ророка Оксана Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Посилання

Версія для слабо- зорих